Scroll Top

Angajam coleg

Angajam Personal restaurant

Preparare si servire boluri poke

Aplica sau suna la 0742 248 842 pentru a programa un interviu

Vrei sa ajuti la pregatirea si servirea de mancare sanatoasa si aspectuoasa?
Aplica acum si daca profilul tau este potrivit, vei fi sunat in maxim 48 de ore.

  • Ai o discutie telefonica cu managerul Pokeful si programezi un interviu
  • Vii la interviu pentru a ne cunoaste
  • Poti primi un raspuns si o oferta pe loc

Posturile disponibile sunt pentru personal cu experienta anterioara in domeniu. Alatura-te unui business in dezvoltare, cu o echipa in crestere.

Salariul este competitiv, peste media pietei, oferit in functie de experienta.

Programul de lucru este de la 10:00 la 22:00, 2 zile lucrate cu 2 zile libere, cu modificari in perioada sarbatorilor.

Descrierea jobului

Ce oferim?

  • salariu competitiv
  • tichete masa/ card
  • 2 mese + cafea pe durata zilei de lucru

Arii de activitati/ responsabilitate

  • preluare comenzi la casa
  • pregatire bol cu produsul final
  • pregatire materii prime bar/bucatarie
  • pregatire produse gatite dupa instructiuni
  • debarasare mese si mentinerea curateniei in locatie
  • comunicarea in cadrul echipei intr-un mod prietenos

Descrierea companiei

Urmareste-ne is pe Instagram https://www.instagram.com/pokeful.ro/

Poke Bowl este o mancare cu originea in cultura Hawaiana, popularizata in locuri ca New York si Londra.
Poke se bazeaza pe ingrediente proaspete, de cea mai buna calitate, asezate intr-o varietate vesela de culori si gusturi.
Vei face parte din echipa care promoveaza acest concept proaspat in Bucuresti, intr-un din restaurantele aflate in continua dezvoltare.

Aplica sau suna la 0742 248 842
pentru a programa un interviu

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx