Angajam manager tura

Preparare si servire boluri poke

Ce oferim?
  • salariu competitiv (2800 lei plus bonus de performanta, in functie de experienta)
  • tichete masa/ card
  • 2 mese + cafea pe durata zilei de lucru
  • asigurare medicala privata
  • oportunitati de invatare si crestere in toate ariile de lucru ale restaurantului

Acest job presupune resposabilitati mixte in toate ariile de lucru ale locatiei: bucatarie, pregatire si servire a bolurilor de mancare. Fiecare persoana din echipa Pokeful poate indeplini prin rotatie orice activitate din locatie. De aceea ne dorim un coleg care doreste sa se dezvolte pe mai multe planuri si care poate fi un bun manager al activitatii restaurantului.

Ne dorim un coleg care sa fie:

  • minim 2 ani, maxim 10 ani experienta restaurante si alimentatie
  • atent la detalii
  • implicat & proactiv
  • un bun comunicator cu colegii si clientii
  • curat & ordonat
  • flexibil
Descrierea jobului

Cum arata o zi la noi?

La ora 10:00 ne intalnim si incepem pregatirile. Pregatim sala si barul, unde facem curatenie si aranjam pentru primirea clientilor. Simultan, la bucatarie verificam produsele din frigider si le pregatim (spalam/ curatam/ taiem/ preparam termic). La 11:00 ne primim primii clienti. Echipa se roteste in activitati in asa fel incat fiecare dintre colegi vor fi si la bucatarie pentru a prepara produsele si la servire pe parcursul unei zile de lucru.
Programul de lucru este de la 10:00 la 22:00, 2 zile lucrate cu 2 zile libere, cu modificari in perioada sarbatorilor.

Arii de activitate individiala si responsabilitate ca si manager:

  • inventar consumabile produse bar/ bucatarie
  • pregatire materii prime (curatat, taiat, spalat, etc)
  • pregatire produse gatite dupa instructiuni
  • preluare comenzi la casa si incasare bani
  • preparat produs final
  • pregatire bauturi reci/calde
  • pregatire comenzi livrare
  • debarasare mese
  • vesela bar- spalat curatat
Descrierea companiei

Poke Bowl este o mancare cu originea in cultura Hawaiana, popularizata in locuri ca New York si Londra. Poke se bazeaza pe ingrediente proaspete, de cea mai buna calitate, asezate intr-o varietate vesela de culori si gusturi. Vei face parte din echipa care promoveaza acest concept proaspat in Bucuresti, intr-un restaurant nou, fondat de parteneri cu experienta de peste zece ani in domeniul restaurantelor. Pokeful este un brand despre oameni, orientat catre personalizare, in care mancarea este o experienta distincta pentru gusturile si personalitatea fiecaruia. Echipa Pokeful reprezinta acest brand prin restaurantul din Bucuresti si construind o prezenta online, dar si prin personalitatile unice ale fiecaruia dintre noi. Ne gasesti pe strada Intrarea Tudor Stefan nr 9, in cartierul Dorobanti, Bucuresti.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx